Новини

Діти з дитячого будинку відвідали Івано-Франківськ

2012 05 25 Переглядів: 3712


 

Початок тижня радував нас гарною, сонячною погодою, що дало змогу організувати екскурсійну поїздку до м. Івано-Франківськ. В екскурсії взяло участь тридцять дітей з Долинського дитячого бдинку "Теплий дім".

 

 

Івано-Франківськ недавно святкував своє День народження, тому вулиці міста були охайно прибраними і зачаровували відвідувачів святковим декором. Діти відвідали міські музеї, ратушу, побували на обласному фестивалі художньої самодіяльності в якому брали безпосередню участь.
 

 

Екскурсійна поїздка принесла масу задоволення та нових вражень, якими діти ділилися один з одним повертаючись до "Теплого дому".