Новини
Діти відвідали стареньких у Вигодському геріатричному центрі
2019 02 06 Переглядів: 1170

Важливо не лише допомагати дітям, але і привчати їх до справ милосердя. Волонтери благодійного фонду «Ти-Ангел» сприяють тому, щоб діти проявляли свою любов і співчуття до інших.
Так, у рамках відзначення Різдвяних свят вихованці Івано-Франківського центру соціально-психологічної реабілітації дітей відвідали стареньких у Вигодському геріатричному центрі. Діти привітали бабусь та дідусів з Різдвом Христовим, заколядували, защедрували та пригостили солодощами.



Учасниця проекту «Різдво разом», вихованиця соціального закладу досі під враженнями після відвідин геріатричного центру: «Коли під’їхали під дім престарілих, мені було дуже страшно і йшли мурашки по тілу. А коли зайшли всередину, - мені стало ще гірше. Ми подарували цим стареньким подарунки і я подумала: бідні люди, їх кинула сім’я. А коли ми заколядували для цих дідусів і бабусь, - то плакали всі – і вони, і ми. Мені дуже шкода таких людей. Виникло бажання взяти їх до себе», - з трепетом розповідає 15-річна Ольга Бедрус.
Хоч діткам з центру соціально-психологічної реабілітації самим дуже нелегко, та все ж вони проявляють любов і великодушність до інших. Ми пишаємося нашими підопічними, вони щирі і добрі. А ще готові дарувати свою любов іншим.
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
