Новини
Діти робили квіти із коробок з-під яєць
2017 04 07 Переглядів: 1240

Ви досі викидаєте коробочки від яєць? А чи знали ви, що з них можна зробити безліч цікавих і корисних речей? Про це уже знають діти із відділення онкогематології ОДКЛ.


Минулого тижня заняття з арт-терапії проводила майстриня Світлана Тарахкало. Майстриня діткам показала, як можна ці коробочки використати, - зокрема зробити з них квіти. Найперше дітлахи вирізали серединку із картону, де стоїть яйце. Потім ножицями надали форму квітки. Вона може бути будь-яка – тюльпан, троянда, мак. Щоб зробити стебло і серцевину квітки, береться дротик і пропихається в середину бутона. Далі на дротик треба насилити ґудзик і зафіксувати серединку, а стебло обмотати декоративним скотчем.
Квітки у такий спосіб виходять дуже гарні, а якщо ще розмалювати їх фарбами, то можна навіть дарувати своїм близьким.
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
