Новини
Діти позбавлені батьківського піклування відпочили у Буковелі
2018 04 16 Переглядів: 975

Вихованці Міжрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації дітей провели цілий день на курорті Буковель. Там, окрім екскурсій, діти мали нагоду відпочити у VODAclub, де випробували усі послуги, які пропонує спа-центр.
«У горах ще багато снігу, а ми плаваємо у теплому басейні. Тут дуже цікаво, весело, все просто супер», – каже 11-річний Микола Грушко.

Екскурсійна поїздка дітей із Галицького району має свою передісторію. Ще минулого року, під час відзначення свята Миколая, яке традиційно організовує для всіх своїх підопічних БФ «Ти-Ангел», вихованці Міжрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації дітей, що знаходиться у селі Мединя, виграли у лотерею. Суперприз передбачав екскурсійну поїздку до місця, яке діти мали обрати самостійно. Одноголосно дітлахи захотіли поїхати у Буковель.


«Договір – є договір. Ми не могли їм відмовити. Тим паче, за сприяння нардепів Шевченків ми вже не вперше возимо наших діток у Буковель. Дуже вдячні Віктору Шевченку, що посприяв нам в організації цієї поїздки», - говорить засновник БФ «Ти-Ангел» Віталій Сабан.
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
