Новини

Діти із Яблунівської школи-інтернат відвідали кінотеатр

2016 11 01 Переглядів: 1041


 
БФ "Ти-Ангел" дбає про інтелектуальний розвиток дітей-сиріт, зокрема про їхнє дозвілля. Саме тому ми завжди охоче реалізовуємо проекти, націлені на культурний та інтелектуальний розвиток дітей. Ми долучились до проведення Всеукраїнської благодійної акції «Подаруй мультфільм дитині». Мета проекту – дати можливість дітям з інтернатних закладів та вихованцям дитячих будинків безкоштовно переглянути анімаційний мультфільм «Микита Кожум’яка».
 
Щасливчиками, яким вдалось переглянути цей мультфільм, стали 24 вихованці Яблунівської спеціальної школи-інтернат. Вони не лише побачили мультик у кінотеатрі “Люм’єр”, а ще й здійснили чудову екскурсію Івано-Франківськом.
 
Мультик «Микита Кожум’яка», зроблений українськими митцями, дуже сподобався дітлахам, вони ще довго обговорювали його по дорозі додому. - "Дуже дякуємо за такий гарний день і подарунок від Вас. Ми ніколи не були ще в такому кінотеатрі. Я пишу від імені всіх учнів Яблунівської школи. Дякуємо за поїздку. Бережи Вас Бог!" - написав нам Василь Шайваровський, учень школи-інтернату.
 
На жаль, більшість дітей, які навчаються у віддалених від області інтернатних закладах, не мають можливості побувати у великих кінотеатрах. Тому БФ «Ти-Ангел» намагається звернути увагу саме на такі заклади.
 
Ми дякуємо нашому партнеру - кінотеатру "Люм’єр" за можливість ходити в кіно нашим підопічним. Уже цього тижня нова група дітей завітає у «Люм’єр» на перегляд першого українського анімаційного мультфільму "Микита Кожум’яка". Адже ми, перш за все, за наше, українське.