Новини
Діти із соціального закладу побували у Львові
2019 11 19 Переглядів: 1195

Діти з Міжрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації (с. Мединя) побували у Львові. Такі екскурсії команда благодійного фонду «Ти-Ангел» організовує для всіх своїх підопічних дітей з певною періодичністю. Цей вид відпочинку позитивно впливає на емоційно-психологічний стан дитини, яка перебуває під впливом глибоких психологічних травм.
Участь у поїздці взяли 20 дітей. Відвідали музей зброї «Арсенал», побували у Домініканському соборі, Львівській копальні кави, Майстерні шоколаду, оглянули Львівський оперний театр та прогулялися вузькими та чарівними вуличками міста Лева.



Діти повинні бути ситі, тож такі поїздки традиційно не обходяться без харчування у цікавих закладах. Вони смачно поснідали у ресторані Макдональдс, а обідали у всім відомій Криївці, - там не лише нагодували, а й провели екскурсію. Завершення екскурсійної мандрівки відбулося у найбільшому в Україні аквапарку «Пляж». «Там було дуже цікаво, весело, прекрасно. Завдяки тому, що я спустилась з найвищої гірки, подолала страх висоти. Дві години промайнуло, як 10 хвилин», - поділилася враженнями учасниця поїздки, вихованиця Мединського ЦСПРД Настя Стропиш.
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
