Новини

Діти із реабілітаційних центрів побували у Львові

2017 04 11 Переглядів: 1468


 
Черга екскурсійної поїздки до Львова дійшла і до села Мединя, що на Івано-Франківщинні. Діти із центру соціально-психологічної реабілітації поїхали з розвагами до культурної столиці України. Поїздку вони здійснили спільно з вихованцями Івано-Франківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей, тож понад три десятки малих бешкетників цілий день, разом з волонтерами БФ «Ти-Ангел», пізнавали туристичні принади Львова. Вони побували у найбільшому в Західній Україні аквапарку "Пляж", улюбленому «МакДональдзі». Відвідали «Копальню кави», музей зброї "Арсенал", Порохову вежу, «Майстерню шоколаду», де кожен зміг придбати собі невеличкий смаколик. Це діти собі так думали, що їдуть розважатися, але наші волонтери у цій поїздці заховали й освітню програму. 
 
 
 
 
 
Сюрпризом для наших друзів став візит у ресторан-кнайпу «Криївку». Окрім смачної вечері, працівник закладу розповів гостям цікаві факти про історичні події, які мали місце на Галичині за часів діяльності УПА. Діти із захопленням слухали розповідь, а також мали нагоду постріляти у тирі, заглянути у карцер та ще багато іншого. 
 
 
 
Прогулянка затишними вуличками міста також принесла дітворі масу позитивних емоцій. Втомлені, але неймовірно щасливі усі вирушили до своїх домівок. А ми ще раз подякували за цей чудовий день нашим друзям та партнерам, які сприяли в організації цієї незабутньої мандрівки.
 
Нагадаємо, що екскурсійні програми – це один із напрямків БФ "Ти-Ангел", завдяки якому ми можемо займатися інтелектуальним розвитком дітей-сиріт та дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах. Окрім розваг, діти отримують корисну інформацію, що допомагає їм отримувати знання із неформальної освіти.