Новини

Діти Долинської школи-інтернат відвідали ГК “Буковель”

2012 04 13 Переглядів: 3059



Середа, 11 квітня - особливий день, який закарбується в пам'яті 20-ти учнів Долинської школи-інтернат, що взяли участь в екскурсійній поїздці в гірськолижний курорт "Буковель".

 

Країна "Буковель" - один з найчарівніших куточків Прикарпаття, який із задоволенням відвідують як дорослі так і діти, адже тут можна нетільки порозважатися, але й отримати насолоду від свіжого Карпатського повітря.
 

Приїхавши на Буковель, ми попрямували на пункт прокату спорядження де нас зустріли професійні та ввічливі інструктора. Вони допомогли підібрати спорядження для катання та одразу приступили до організації групи дітей. Учасників екскурсії поділили на три загони. З кожною групою займався інструктор, який давав майстерні уроки з катання на лижах. Уже через годину старанних тренувань, діти впевнено почували себе на лижах і робили перші в своєму житті спуски з невеликих трас. Цікаво було спостерігати за радістю, що панувала серед дітей.

 


 

Відпочинок закінчився, але враження та емоції переповнювали школярів, які ділилися між собою враженнями від катання, дорогою додому.
 

Не можемо не подякувати людям, які організаційно долучилися до даної поїздки, і цим самим запалили вогник радості в очах вихованців інтернату.  Дякуємо директору ГК "Буковель" Олександру Шевченку, Ганні Крисюк, Аллі Шевченко, Олександру Керницькому. Особлива подяка, нашій колезі, Беляєвій Марії за фінансову підтримку екскурсійної поїздки.