Новини

Дітям з притулку подаровано телевізор

2011 11 13 Переглядів: 1740




Великий телевізор Samsung відтепер прикрашатиме кімнату для відпочинку дітей і організовуватиме їхнє дозвілля. Такий подарунок для  вихованців притулку було зроблено за підтримки наших колег із Чехії - Ондре, Наталії та Марти, які представляють Чеську "Харіту". Наша співпраця з цими людьми триває вже близько року, але за цей невеликий проміжок часу нам вдалося зробити багато корисних речей в благо українських дітей-сиріт, та тяжко хворих діток, зокрема тішить успішна реалізація проекту "Усиновлення на відстані".

Ми раді з того, що тепер діти зможуть переглядати цікаві телепередачі, мультфільми та фільми на великому, а головне якісному екрані. А старенький і маленький телевізор, яким до сих пір користувалися у притулку, залишиться пам’ятною реліквією ;) .