Новини
Дітям із центру соціально-психологічної реабілітації показали телебачення з середини
2016 04 25 Переглядів: 994
Кінець робочого тижня вихованці Івано-Франківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації провели разом із БФ «Ти-Ангел». У п’ятницю діти ходили в кіно. У кінотеатрі «Люм’єр» переглянули цікавий фільм «Книга джунглів». Дякуємо дирекції цього закладу, що не відмовляють у просвітницькій роботі для дітей.
Після цього завітали на телестудію телебачення «РАІ». Варто зазначити, що усі присутні там працівники дуже лояльно поставилися до маленьких дослідників та розповіли, як робляться новини і різноманітні програми. Був у той час і генеральний директор та власник телеканалу Андрій Русиняк, що також детально зупинився на роботі і певних нюансах телебачення.
Діти залишилися дуже задоволені після походу, а ми тішимося з того, що кількість людей, які допомагають нашій роботі, постійно збільшується. Дякуємо усім, від кого залежав хороший настрій малих дослідників.
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
