Новини

Дітям із центру соціально-психологічної реабілітації показали телебачення з середини

2016 04 25 Переглядів: 994


 
Кінець робочого тижня вихованці Івано-Франківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації провели разом із БФ «Ти-Ангел». У п’ятницю діти ходили в кіно. У кінотеатрі «Люм’єр» переглянули цікавий фільм «Книга джунглів». Дякуємо дирекції цього закладу, що не відмовляють у просвітницькій роботі для дітей. 
 
Після цього завітали на телестудію телебачення «РАІ». Варто зазначити, що усі присутні там працівники дуже лояльно поставилися до маленьких дослідників та розповіли, як робляться новини і різноманітні програми. Був у той час і генеральний директор та власник телеканалу Андрій Русиняк, що також детально зупинився на роботі і певних нюансах телебачення.
 
 
 
Діти залишилися дуже задоволені після походу, а ми тішимося з того, що кількість людей, які допомагають нашій роботі, постійно збільшується. Дякуємо усім, від кого залежав хороший настрій малих дослідників.