Новини

Діанка Шпакович відпочиває вдома

2016 08 08 Переглядів: 862


 
Після хіміотерапії й хвилі обстежень, лікарі зробили Діаночці сюрприз – дозволили на кілька днів поїхати додому. Зараз дівчинка насолоджується домашнім затишком, турботою рідних, спілкуванням з братиком. Скоро на неї чекає MIBG-сканування, після якого спеціалісти призначать дату операції. 
 
Мама щиро дякує всім, хто допомагає їм у таку важку хвилину. Просить молитв за її донечку, залишатися надалі з нашою Діанкою і допомогти їй пройти цей нелегкий шлях до одужання.
 
 
Нагадаємо, що у Діани медики виявили пухлину на печінці. Дівчинка з 2013 року веде непросту боротьбу із хворобою. Батька у сім'ї немає, крім Діани є ще син. Мама не працює і утримує дітей на пенсію по втраті годувальника, місячний дохід складає 1300 грн.