Новини

Діана Шпакович важко переносить хімію

2013 08 20 Переглядів: 1294


 
Діанка продовжує протистояти хворобі. Та з кожним разом їй все важче і важче. Після 1 блоку високодозової хіміотерапії у дитини нестерпно почала боліти голова, причому, з кожним разом сильніше і частіше. Перестав працювати кишечник і сечовидільна система. На 4 день після введення хімії їй стало настільки погано, що дівчинку забрали у реанімаційне відділення. Маленька була у критичному стані. Три дні вводили у вену морфій, 2 рази вливали тромбоконцентрат. Допомагали консультаціями урологи, гастроентерологи, реаніматологи та хірурги. Лікарі боролись за її життя. Дякувати Богу, перемогли. 
 
Зараз вона почувається краще. Дитину готують до 2 блоку високодозової хімії. Та вони змушені зменшити дозування, адже організм дівчинки не витримує такої кількості ліків. Діанка тримається, не падає духом та разом з мамою вірять у краще.
 
Ми просимо вас долучитися фінансово. Коштів потрібно дуже багато. Вона повинна вижити з вашою допомогою. Врятуймо життя Діанці.