Новини
Діана Шпакович розпочинає новий протокол хіміотерапії
2016 06 06 Переглядів: 809

Діанка пройшла черговий блок хімії. Вона подолала його досить важко – впав рівень аналізів. Через те що печінка не справляється з своєю роботою, лікарі вимушені вводити підтримуючі препарати. У дитини зник апетит, вона дуже швидко втомлюється. Часу на відновлення організму не так багато, адже 8 червня розпочинається наступний блок хіміотерапії.
Настрій у Діанки дуже мінливий, то вона весела, а вже через хвилину сумна, нічого не хоче. На вихідних дівчинку приїхала провідати і підтримати її подружка Софійка Микитюк. Дівчатка познайомилися у відділенні онкогематології, тоді Софійка боролася з нейробластомою. Дівчата погралися, поділилися емоціями на шляху до одужання і у Діани одразу ж піднявся настрій, адже якщо Софійка змогла подолати цей діагноз, то й вона теж зможе – у це вірять усі і ми зокрема.
Нагадаємо, що у Діани медики виявили пухлину на печінці. Дівчинка з 2013 року веде непросту боротьбу із хворобою. Батька у сім'ї немає, крім Діани є ще син. Мама не працює і утримує дітей на пенсію по втраті годувальника, місячний дохід складає 1300 грн.
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
