Новини
Діана Шпакович не може розпочати хіміотерапію через погані аналізи
2016 06 16 Переглядів: 919

Черговий блок хімії, який було заплановано на 8 червня, так і не розпочали, так як у Діанки сильно знизились показники аналізів, а починати хімію при таких критично низьких показниках крові небезпечно для життя. Організм самостійно не справляється, тому треба колоти «Граноцит», на який потрібно майже 6 000 гривень.
Діаночка стомилася вже від лікарні, тому часто без настрою, апетит теж поганий, мамі доводиться прикладати безліч зусиль, щоб донечка з"їла хоча б ложечку каші чи супу. Єдине, що трохи відволікає від лікарняних буднів - це заняття арт-терапією, волонтери фонду завжди знаходять спосіб підняти настрій діткам, за що їм безмежно вдячні всі батьки і діти, які лікуються у відділенні онкогематології ОДКЛ.
Після цього блоку хімії Діанку знову чекає обстеження і по результатах лікарі будуть вирішувати подальший план лікування: операція чи знову хімія. Просимо залишатися з нашою Діанкою і допомогти їй пройти цей нелегкий шлях до одужання.
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
