Новини

День захисту дітей в Рогатині

2013 06 06 Переглядів: 2076


 
Ось і настало довгоочікуване літо – найулюбленіша пора року усіх дітей, адже вже не потрібно рано вставати, йти до школи, робити домашні завдання. Та не зважаючи на те, що канікули вже почалися, у Рогатинській спеціальній школі-інтернат й зараз шумно! Більша частина школярів розпочали свій відпочинок у таборах, залишилася лише невеличка групка дітей, що чекають дати свого заїзду. Та не думайте, що вони нудьгують! 37 дітлахів веселяться і галасують так, ніби за всю школу.
 
БФ «Ти-Ангел»  вирішив долучитись до організації відпочинку цих маленьких бешкетників, адже ми знаємо, як важливо саме зараз набратись сил та наснаги, зарядитись позитивними враженнями та емоціями.  День розпочався із веселих ігор – бадмінтон, футбол,  «вище землі». Потім ми пішли у  басейн. Скільки радості та щастя було у дітей, коли інструктор навчав їх різним стилям плавання. Втомлені, але щасливі ми поверталися назад до стін рідної школи. А по дорозі натрапили на равликів, що повилазили після дощу. Діти з такою допитливістю спостерігали за цими створіннями. А один хлопчик, що дуже цікавиться природознавством, розповів, що американський садовий слимак має 135 рядів зубів і може переповзти через лезо неушкодженим. Ви таке знали?!
 
 
 
Після приємно проведеного часу, знову приємне – гарячий обід! І поки меншенькі, після спожитих смачних страв, пішли відпочивати, старших діток чекала трудотерапія – всі дружно пололи перцеву м’яту на своєму підсобному господарстві. Працювали охоче, бо дуже полюбляють пити з неї чай. Запрошували і нас - на чайок :)