Новини

19.12.12 - день третій. Святий Миколай в ІФОДКЛ

2012 12 19 Переглядів: 2874


 

 
Святий Миколай не оминув своєю увагою і маленьких пацієнтів онкогематологічного та неврологічного відділеннь Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні, що на вулиці Євгена Коновальця. 
 
Вважається, що діткам, які гарно поводили себе впродовж року, Миколай кладе під подушку подарунки та солодощі, а хто не дуже добре – різочку. В нашому випадку, діти у відділеннях були всі дуже і дуже слухняні, тож Миколай з своїми помічниками – ангелами, прийшов до них не з порожніми руками.
 
 
Всі діти були активними учасниками веселих конкурсів та забав, які влаштував їм Святий Миколай. Дітвора охоче розповідала віршики та наспівувала пісеньки. Учасниками святкового дійства стали й батьки хворих дітей. Було дуже приємно бачити на їхніх обличчях усмішки, адже не так часто їм буває радісно. 
 
 
Миколай разом зі своїми помічниками завітав до кожної палати, де дітки з нетерпінням на нього чекали. Подарунки одержали всі пацієнти. Вони щиро дякували Святому Миколаю, а він в свою чергу бажав їм найшвидшого одужання та повернення додому.