Новини
Деляр Владислав. Фініш уже близько!
2011 09 23 Переглядів: 1864
Ось, уже восьмий місяць як триває лікування нашого позитивчика відділення - Деляр Владика. Зараз хлопчик проходить останній протокол, першу фазу якого - успішно закінчено, попереду ще два блоки лікування "цитозаром".
Тішить нас те, що Владик помаленьку, але впевнено відходить від пройдених хіміотерапій. Стан дитини є задовільним, правда, Владиcлав є доволі кволим, але всі ми впевнені в тому, що коли хлопчина закінчить лікування, сили обов’язково повернуться до нього і він знову зможе ганяти м’яча у дворі зі своїми однолітками.
Мама Владика дякує Богу, що допоміг пережити їм з сином ці надзвичайно складні місяці їхнього життя. Дякує всім, хто не був байдужим до їхньої з Владиком біди. "Немає слів, щоб виразити наскільки я всім Вам вдячна. Дякую Господу Богу, за Вашу допомогу, за те що Ви робите для важкохворих діток. Своїми справами та вчинками Ви даєте надію на одужання, а надія - це сили боротися за життя. Дякую всім, нехай Вас береже Бог"! - такі слова подяки мама Владика зі сльозами на очах адресує Всім, хто весь цей час перебував з ними на складному та довгому шляху лікування!
Бажаємо Владику впевнено та вперто пройти останні перешкоди в його житті, і повернутися до звичайного ритму хлопчацького життя.
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
