Новини
Давид Музичин потребує допомоги
2016 10 23 Переглядів: 1027

Днями Давид Музичин розпочав черговий блок прийому хіміопрепаратів. Щоправда, в Івано-Франківській ОДКЛ його не взяли в стаціонар. Причина в тому, що у лікарні зараз карантин – є небезпека зараження вітрянкою. Тому хлопчина тепер лікується у Калуській центральній районній лікарні, по місцю проживання.
Щоб розпочати хіміотерапію, БФ «Ти-Ангел» придбав йому ліків на 11 364 грн. Лікування тривале, тому просимо не забувати про дитину і допомагати. Він сподівається на вашу підтримку.
Нагадаємо, що Давида лікують ще з грудня 2013 року. У нього виявили ракову пухлину в нозі. За цілий рік лікування він пройшов 14 блоків хіміотерапії та операцію в Будапешті. Лікування було тяжким для дитини та дуже дороговартісним для сім’ї. Весь цей час їм допомагали родичі, друзі, знайомі і незнайомі, та й у них невдовзі закінчились гроші. Окрім Давида є ще дві доньки, одна з них від народження хворіє на ДЦП.
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
