Новини
Данило Павлишин почуває себе краще
2018 11 02 Переглядів: 719

Данило Павлишин, який хворіє на хворобу Крона, надалі продовжує лікування вдома. Та попри те він систематично проходить консультації у спеціалістів обласної дитячої лікарні.
Вірусна інфекція, на яку він захворів частково повпливала на загальний стан здоров’я дитини. Але аналізи, які він постійно здає, показують непоганий результат. От тільки у нього дуже низький гемоглобін. Хлопцеві продовжують вводити Хуміру, попереду Данило має пройти обстеження кишечника, яке покаже динаміку хвороби. Наразі він себе добре почуває і постійно дотримується режиму, який призначили медики.
Нагадаємо, у Данила Павлишина хронічне запалення шлунково-кишкового тракту - хвороба Крона. Лікування дуже дороговартісне і довготривале. Щомісячно на медпрепарати витрачається понад 10 тисяч гривень. Брат Данила теж студент. Сім’я без батька. Тож одній мамі складно пролікувати дитину в таких обставинах.
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
