Новини
Данило Павлишин – хвороба Крона активізувалася
2018 06 05 Переглядів: 1184

Данило зараз вдома. За порадою лікарів він уже не приймає гормони. Але медики призначили йому новий препарат – «Хуміра», який специфічно зв’язується з природним цитокіном, що бере участь у нормальних запальних та імунних реакціях організму. Хуміра нейтралізує біологічні ефекти ФНП, блокуючи його взаємодію з окремими рецепторами. Отож, зараз кожні 2 тижні Данило їде в ОДКЛ, де йому вводять цей препарат. Але аналізи і самопочуття після відміни гормонів з кожним разом погіршуються. Лікарі кажуть, що хвороба Крона активізувалася. Хлопець продовжує лікування і зараз дуже важливо підтримати його морально і матеріально. Процес одужання дуже дорогий і не можна зупинятися на півшляху.
Нагадаємо, що Данилу лікарі встановили небезпечний діагноз – хворобу Крона. Це своєрідне хронічне запалення шлунково-кишкового тракту, здатне турбувати людину усе її життя. Данилкові призначили дороговартісне та тривале лікування. Мама хлопця вже 9 років розлучена з чоловіком та виховує сама двох дітей. Зараз вони є студентами коледжу.
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
