Новини
Через карантин Вікторія Пеца-Довбуш не може поїхати на реабілітацію
2020 04 23 Переглядів: 1033

Дівчинка почуває себе добре. Приступів уже зовсім немає. Має чудовий сон та апетит. Дуже гарно почала тримати голову в положенні животика, впевнено може повертатися в обидва боки. А це означає, що реабілітація йде на користь.
«На жаль, у цей важкий період карантину на вулиці практично не гуляємо, сидимо вдома. Зауважила неодноразово, що Вікторійка за мною почала спостерігати, ну як би це пояснити, тобто водити оченятами. Таке враження, що щось таки бачить, чи то тінь, чи силует. Світ Вікторійки мені ж не зрозуміти, але те, що очі стали виразнішими – це факт», - говорить мама Вікторії.
Через пандемію дівчинка не може продовжити реабілітацію у Клініці ім. Козявкіна, що у Трускавці. Родина молиться, щоб якомога швидше закінчився карантин і тоді дитина зможе знову лікуватися у відомого професора. БФ "Ти-Ангел" оплатить Вікторії черговий курс реабілітації.
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
