Новини

Брати Гудзман повернулись із Трускавця

2014 03 11 Переглядів: 5396


 
Близнюки Гудзмани пройшли 4 курс реабілітації у Міжнародній клініці відновного лікування в м. Трускавець. Там, окрім звичних процедур, у Ігора були додаткові заняття у костюмі космонавта та улюблена іпотерапія – катання на малому Сахарку. 
 
 
Після проведеного лікування в Ігорчика знизився м'язевий тонус у кінцівках, покращилась робота кишечника, збільшився об'єм рухів, він тепер виразніше вимовляє слова, краще повзає. А ще він краще ходить і стоїть, тримаючись за одну руку. Максим також може похвалитися успіхами. У нього збільшився об’єм активних та пасивних рухів, рівніше утримує голову і спину, також краще тримає предмети рукою. 
 
 
За кілька днів до закінчення лікування близнюки захворіли на ГРВІ, але це не завадило взяти всю користь із лікувальних процедур. Вдома вони продовжуватимуть робити вправи для покращення фізичного стану. Сім’я Гудзманів вдячна вам за допомогу і надіється на подальшу підтримку.