Новини

Богдан Томенчук – новини з відділення

2014 06 25 Переглядів: 1187


 
Уже три місяці Богданчик Томенчук перебуває в онкогематологічному відділенні. За цей час закінчив першу фазу хіміотерапії. Дуже сильні ліки вплинули на роботу серця, постійно підвищувався тиск і не припинявся головний біль. Хлопчик практично не підводився на ноги, бо не було сил. Щоб покращити функції серця лікарі прийняли рішення перервати хіміотерапію. 
 
Через деякий час у Богданчика почалися проблеми з зором. Через постійне капання ліків кількість рідини в організмі збільшувалася, саме тому набрякали очі, болів живіт і дошкуляв стоматит. 
 
Хлопчик розпочав прийом блоку "цитозарів". Але йому необхідне подальше лікування у Києві. Просимо допомогти дитині, процес дуже дорогий і довготривалий, а Богдан повинен одужати.
 
Нагадаємо, що Богданчик Томенчук – первісток у сім'ї. До 4 років він майже не хворів, крім застудних захворювань. Хлопчик всесторонньо розвинений, ходив у дитячий садок. Цієї весни йому поставили діагноз – гостра лімфобластна лейкемія.
 
Зараз Богданчик лікується в онкогематологічному відділенні Івано-Франківської ОДКЛ. Сім'я не має грошей, щоб оплачувати дитині ліування.