Новини
Богдан Томенчук – новини з відділення
2014 06 25 Переглядів: 1187

Уже три місяці Богданчик Томенчук перебуває в онкогематологічному відділенні. За цей час закінчив першу фазу хіміотерапії. Дуже сильні ліки вплинули на роботу серця, постійно підвищувався тиск і не припинявся головний біль. Хлопчик практично не підводився на ноги, бо не було сил. Щоб покращити функції серця лікарі прийняли рішення перервати хіміотерапію.
Через деякий час у Богданчика почалися проблеми з зором. Через постійне капання ліків кількість рідини в організмі збільшувалася, саме тому набрякали очі, болів живіт і дошкуляв стоматит.
Хлопчик розпочав прийом блоку "цитозарів". Але йому необхідне подальше лікування у Києві. Просимо допомогти дитині, процес дуже дорогий і довготривалий, а Богдан повинен одужати.
Нагадаємо, що Богданчик Томенчук – первісток у сім'ї. До 4 років він майже не хворів, крім застудних захворювань. Хлопчик всесторонньо розвинений, ходив у дитячий садок. Цієї весни йому поставили діагноз – гостра лімфобластна лейкемія.
Зараз Богданчик лікується в онкогематологічному відділенні Івано-Франківської ОДКЛ. Сім'я не має грошей, щоб оплачувати дитині ліування.
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
