Новини

Близнюки пройшли третій курс реабілітації

2013 12 02 Переглядів: 1641


 
 
Ігор та Максим Гудзмани пройшли третій курс інтенсивної реабілітації в Міжнародній клініці відновного лікування в м. Трускавець. Там на них чекав лікарський огляд, процедури ЛФК, рефлексотерапія, комплекс масажу, гімнастика, апітерапія та інші процедури.
 
 
В результаті проведеного лікування в Ігорчика знизився м’язовий тонус в кінцівках, збільшився об’єм активних і пасивних рухів. Тепер він рівніше утримує спину при сидінні, стоянні та ході з підтримкою. Збільшився словниковий запас, виразніше вимовляє слова, швидше відповідає на запитання. Хлопчик став активнішим, уважнішим, витривалішим і більше цікавиться оточуючими. 
 
 
 
В Максима під час проведеного лікування знизився м’язовий тонус у кінцівках, покращилась робота кишечника, збільшився об’єм активних і пасивних рухів. Він тепер рівніше утримує голову і спинку, більше посміхається, впевненіше стоїть на ніжках. 
 
Ми дякуємо вам за те, що допомогли дітям пройти курс реабілітації у клініці. Надіємось на подальшу підтримку.