Новини
Близнюки повернулись з Одеси
2014 06 04 Переглядів: 1297
Пам’ятаєте, ми розповідали, що Ігор та Максим Гудзмани отримали безкоштовну путівку в Одесу на лікування в дитячому реабілітаційному центрі «Дім з ангелом». Так ось, хлопці вже повернулися додому. Після лікування стан здоров’я у близнюків хороший, покращилась динаміка руху, знизився м’язевий тонус у кінцівках, покращився словниковий запас. Вони лікуванням задоволені, а ми дуже цьому раді.
А 16-червня хлопчики збираються на черговий курс в Міжнародну клініку відновного лікування. Після процедур обіцяють порадувати вас ще кращими результатами, тому що Ігорчик кожного дня запитує: «Коли я буду сам топати?».
У вільний час після зарядки та масажу, хлопці радіють літу. Гуляють на вулиці, катаються на качельці. Ігорчик дуже любить їздити на машинці-штовхачці. Близнята обожнюють дивитися мультфільм «Маша та Ведмідь», вивчають кольори, фігурки, вчаться рахувати, читають казочки. Але навчання – це таке. Ігорчик найбільше полюбляє вареники і фрукти, а Максимко – кашу. Вони впевнені, що їхня найулюбленіша їжа додає сил та наснаги, щоб продовжувати лікування.
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
