Новини

Близнюки повернулись з Одеси

2014 06 04 Переглядів: 1297


 
Пам’ятаєте, ми розповідали, що Ігор та Максим Гудзмани отримали безкоштовну путівку в Одесу на лікування в дитячому реабілітаційному центрі «Дім з ангелом». Так ось, хлопці вже повернулися додому. Після лікування стан здоров’я у близнюків хороший, покращилась динаміка руху, знизився м’язевий тонус у кінцівках, покращився словниковий запас. Вони лікуванням задоволені, а ми дуже цьому раді. 
 
А 16-червня хлопчики збираються на черговий курс в Міжнародну клініку відновного лікування. Після процедур обіцяють порадувати вас ще кращими результатами, тому що Ігорчик кожного дня запитує: «Коли я буду сам топати?».
 
У вільний час після зарядки та масажу, хлопці радіють літу. Гуляють на вулиці, катаються на качельці. Ігорчик дуже любить їздити на машинці-штовхачці. Близнята обожнюють дивитися мультфільм «Маша та Ведмідь», вивчають кольори, фігурки, вчаться рахувати, читають казочки. Але навчання – це таке. Ігорчик найбільше полюбляє вареники і фрукти, а Максимко – кашу. Вони впевнені, що їхня найулюбленіша їжа додає сил та наснаги, щоб продовжувати лікування.