Новини
Близнята Олег і Володик повернулися з Трускавця
2016 10 27 Переглядів: 1122

Лікуванням у Клініці відновного лікування мама близнюків дуже задоволена. Хлопці стали активніші, уважніші, а ще у них збільшився словниковий запас. Лікувальний процес проходив без ускладнень, домашній режим не був порушений, адже заняття проводились до обіду. Олежик і Володик лягали спати у звичний для них час. Мали змогу відпочити та щоденно гуляли.


У Клініці хлопчикам сподобалось. Їх захоплювали малюнки на стінах. А ще вони любили бавитись в ігровій кімнаті та на майданчику біля Клініки. Цікаво дітям було спостерігати і за рибками в акваріумі, які надовго забирали їхню увагу.
Ми дякуємо вам, друзі, за допомогу малюкам і нагадуємо, що основне лікування ще попереду, тому просимо не бути байдужими.
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
