Новини

Близнята Олег і Володик повернулися з Трускавця

2016 10 27 Переглядів: 1122


 
Лікуванням у Клініці відновного лікування мама близнюків дуже задоволена. Хлопці стали активніші, уважніші, а ще у них збільшився словниковий запас. Лікувальний процес проходив без ускладнень, домашній режим не був порушений, адже заняття проводились до обіду. Олежик і Володик лягали спати у звичний для них час. Мали змогу відпочити та щоденно гуляли.
 
 
 
У Клініці хлопчикам сподобалось. Їх захоплювали малюнки на стінах. А ще вони любили бавитись в ігровій кімнаті та на майданчику біля Клініки. Цікаво дітям було спостерігати і за рибками в акваріумі, які надовго забирали їхню увагу. 
 
Ми дякуємо вам, друзі, за допомогу малюкам і нагадуємо, що основне лікування ще попереду, тому просимо не бути байдужими.