Новини

«Благодійність крізь призму об’єктива» уже в Івано-Франківську (ВІДЕО)

2014 07 10 Переглядів: 1358


 
Уже вдруге до Івано-Франківська завітала пересувна фотовиставка «Благодійність крізь призму об’єктива». Традиційно її організатором у місті є Благодійний фонд «Ти-Ангел». Тут, на 40 фотографіях зобразили долі людей, які нечасто потрапляють у кадр, які не мають чим похвалитися, але у яких багата душа. 
 
Варто зауважити, що на відкриття виставки завітало досить багато людей в тому числі і наші підопічні з Івано-Франківського центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Приємно те, що більшість з присутніх зрозуміла, що благодійність не лише проявляється через гроші, цією доброю справою можна займатися завжди – просто посміхнувшись, сказавши добре слово чи допомігши елементарним. 
 
 

 
 
Також відвідувачі купували книжечки, присвячені 5-річчю Фонду «Янголи поруч». Нагадаємо, що усі вилучені за книги кошти будуть використані на потреби хворих діток.
 
Виставка в Івано-Франківську працюватиме до 15 липня.