Новини

Артем Грицюк закінчив останній блок хімії

2017 03 19 Переглядів: 1233


 
Артем Грицюк закінчив прийом останнього, сьомого блоку хіміотерапії. У нього впали всі показники аналізів. Він цілими добами лежить на лікарняному ліжку і йому вводять підтримуючі препарати. 
 
Артемка відвідують директор школи, однокласники, багато з ким спілкується в соцмережах – так йому цікавіше і легше. Він розуміє, що вдома чекають і люблять. Хлопчина дуже товариський, любить гратися і не може дочекатися, коли зможе бігати на свіжому повітрі. Сподіваємося, що Артем скоро закінчить лікування і стане здоровим.
 
 
Нагадаємо, що дитину утримують двоє пенсіонерів, причому у бабусі також рак. Усі ресурси вже давно витрачені, тому люди звертаються за допомогою. Ні районна рада, ні народний депутат від округу не допомогли. Усі ви знаєте, яка зараз пенсія, а малому потрібно пройти курс променевих та хіміотерапій.