Новини
Артем Грицюк закінчив останній блок хімії
2017 03 19 Переглядів: 1233

Артем Грицюк закінчив прийом останнього, сьомого блоку хіміотерапії. У нього впали всі показники аналізів. Він цілими добами лежить на лікарняному ліжку і йому вводять підтримуючі препарати.
Артемка відвідують директор школи, однокласники, багато з ким спілкується в соцмережах – так йому цікавіше і легше. Він розуміє, що вдома чекають і люблять. Хлопчина дуже товариський, любить гратися і не може дочекатися, коли зможе бігати на свіжому повітрі. Сподіваємося, що Артем скоро закінчить лікування і стане здоровим.
Нагадаємо, що дитину утримують двоє пенсіонерів, причому у бабусі також рак. Усі ресурси вже давно витрачені, тому люди звертаються за допомогою. Ні районна рада, ні народний депутат від округу не допомогли. Усі ви знаєте, яка зараз пенсія, а малому потрібно пройти курс променевих та хіміотерапій.
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
