Новини
Артем Грицюк продовжує лікування
2016 07 21 Переглядів: 1067

Артемко Грицюк продовжує лікуватися в Івано-Франківській ОДКЛ. Зараз він проходить променетерапію. Після цього чекає ще й хімія. Результат лікування у дитини очікуваний – він іде на покращення. І хоча аналізи «стрибають», в цілому хлопчина почувається добре.
Дідусь з бабусею за Артема дуже переживають, варто лише бачити, які зусилля вони прикладають, аби онук пішов на поправку. А від їхніх емоцій і благання про допомогу навертаються на обличчя сльози. Вони дуже просять допомогти Артемчику, адже старенькі є єдиними опікунами дитини, а з доходу – лише пенсія.
Нагадаємо, що Артемко від самого народження зростав із бабусею. Дитину утримують двоє пенсіонерів, причому у бабусі також рак. Усі ресурси вже давно витрачені, тому люди звертаються за допомогою. Ні районна рада, ні народний депутат від округу не допомогли.
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
