Новини
Артем Грицюк пережив інсульт і знову бореться з раком
2017 08 06 Переглядів: 1177

Артемчик став життєрадісним хлопчиком. Після прийому хіміотерапії він почувається добре. Він приймає «Темомедак», що агресивно діє на ракові клітини та м’яко на організм. Скоро йому зроблять МРТ спинного мозку, після чого аналізи передадуть у Київський інститут раку, де й зроблять висновки. Бабуся не відходить від онука ні на хвилину. Боїться за нього, адже у травні у Артемчика ледь не зупинилося серце через ішемічний інсульт. Лікарі давали йому лише 10% шансів на життя. Більше тижня він пролежав у реанімації. Навіть відшукали Артемчикову маму, адже дитина могла в будь-який момент померти. «Вона живе десь в Київській області. Приїхала на третій день. Так переживала за дитину, що більше години на добу з нею не сиділа…», - з болем розповідає бабуся хлопчика. Та Артемко – міцний козак, він видужав і тепер знову активно бореться з раком. Сміється, хоче гратися і хоче з цієї лікарні чимшвидше піти.
Нагадуємо, що Артем – на утриманні двох пенсіонерів. Їхньої пенсії абсолютно не вистачає на прожиття, не те що на дороговартісне лікування онука. Тому просимо вас не бути осторонь чужої біди та допомогти, хто чим може.
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
