Новини
Артем Грицюк ослаблений після хімії
2017 01 25 Переглядів: 1322

Буквально кілька днів тому Артем закінчив прийом 5 хіміотерапії. Відходить від неї погано – дуже ослаблений організм. У хлопця дуже низький рівень гемоглобіну. Йому через крапельниці вводять тромбоцити і кров. Він не має апетиту, дуже мало їсть, має запаморочення, головний біль і «стрибає тиск». Недавно Артемчику зробили МРТ. За кілька днів на нього чекає пункція спинного мозку і з цими результатами аналізів дідусь поїде до Києва, в Інститут раку та Інститут нейрохірургії. Там уже призначать подальше лікування. Сподіваємось, що висновок експертів потішить і стан здоров’я Артема покращиться.
Нагадаємо, що дитину утримують двоє пенсіонерів, причому у бабусі також рак. Усі ресурси вже давно витрачені, тому люди звертаються за допомогою. Ні районна рада, ні народний депутат від округу не допомогли. Усі ви знаєте, яка зараз пенсія, а малому потрібно пройти курс променевих та хіміотерапій.
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
