Новини
Артем Грицюк ледь відійшов від інсульту
2017 05 09 Переглядів: 2491
Артемко був у дуже важкому стані. Навіть лікарі не знали, що з ним відбувається. Він 8 днів пролежав у реанімації. Спочатку медики діагностували ішемічний інсульт, потім крововилив і все ж зупинилися на інсульті із тромбом біля серця. Артемчик мав лише 10% шансу на життя. Ми дякуємо вищим силам, які через лікарів дозволили дитині вижити. У відділенні інтенсивної терапії хлопчина був напівпритомний, геть нічого не пам’ятав, але поволі він викарапкався, його перевели у неврологію, а вже звідти – в онковідділення.
Недавно Артемку зробили МРТ. Там підтвердили продовження хвороби. У лінквері виявили живі і напівживі ракові клітини. Та ще й тромб після інсульту не розсмоктався – зараз він завбільшки 3 мм. БФ «Ти-Ангел» одразу ж зреагував і придбав дитині суху хімію, яку вже ввели хлопчині. Але з сумом мусимо константувати, що ми знову повернулися на початок – Артем заново починає лікування, так як у нього рецидив. Зараз він мусить прийняти ще одну хімію, а потім треба їхати до Києва аби визначити подальший курс лікування. Але медики передбачають: щонайменше хлопчику треба ввести 6 хімій.
Нагадаємо, що дитину утримують двоє пенсіонерів, причому у бабусі також рак. Усі ресурси вже давно витрачені, тому люди звертаються за допомогою. Ні районна рада, ні народний депутат від округу не допомогли. Усі ви знаєте, яка зараз пенсія, а малому потрібно пройти курс променевих та хіміотерапій.
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі

