Новини

Арт-терапія

2011 05 24 Переглядів: 2558


 

Цього тижня арт-гурток у відділенні гематології і нефрології Обласної дитячої лікарні отримав нові цікаві матеріали для роботи, чим завдячує нашій колезі з Чикаго - Ярославі. Дітям надзвичайно було цікаво і весело малювати, розмальовувати, робити відкритки власними руками. Деякі навіть вчились робити орігамі – цей процес дуже захопливий, але на жаль незавжди виходить те, що хотілось би. Як завжди в процесі роботи панувала весела обстановка – діти розповідали віршики, пісеньки, яких вони вивчили в садочку і школі. Всі учасники гуртка отримали в подарунок журнал «Зернятко» і розмальовку.

 

 

Цимбалюк Ельза