Новини

Арінка вже першокласниця

2013 09 19 Переглядів: 1802


 
Перше вересня, перший шкільний дзвінок, перша вчителька... Саме цього дня з нетерпінням чекала Аріночка. Тепер вона учениця 1-Б класу. В школу ходить з задоволенням. Дуже любить дізнаватись щось нове. Серед шкільних предметів улюбленим є природознавство. Арінка, ще будучи маленькою, на прогулянках любила розглядати кожну квіточку, деревце, ставила багато запитань. А вдома вона доглядає за своїм улюбленцем – кроликом Кузею.
 
 
Трішки є труднощі з письмом. У зв’язку з хворобою, дитина пише лівою ручкою, а так як більш активною є ліва півкуля мозку і підвищений м’язовий тонус дається взнаки – рука швидко втомлюється.
 
З дітками вона подружилась. Вчителька стала для дівчинки хорошим наставником і, навіть, другом. Педагогічний колектив з розумінням поставився до того, що в плані самообслуговування Аріні потрібна допомога.
 
Ще раз дякуємо всім небайдужим людям, які фінансово допомагають дитині регулярно проходити курси реабілітації. Завдяки вашій підтримці Аріночка тепер сидить за партою і навчається в школі разом зі своїми однокласниками, а не вдома за індивідуальною програмою.