Новини

Аріна Жураковська пройшла курс реабілітації в Одесі

2014 06 27 Переглядів: 1510


 
Санаторій «Хаджибей» у селі Усатове Одеської області – ось де перебувала Аріна протягом трьох тижнів. Реабілітацію в цьому санаторії вона проходила вперше, але враження і результати позитивні.
 
Грязеві ванни, гідрокінез, гарячі шерстяні укутування, масаж, заняття в тренажерному залі, електрокардіограма, ультразвукова діагностика внутрішніх органів, заняття з педагогом та багато-багато інших вправ – пройдений курс лікування ще на крок наблизив Арінку до її найзаповітнішої мрії вільно рухатись і бути здоровою. У неї значно знизився тонус в правих кінцівках, збільшився об’єм рухів у правому плечовому і правому гомілково-стопному суглобах, покращилась хода, збільшилась м’язева сила. Окрім лікування, дівчинка з мамою щовечора гуляла, була в Одеському зоопарку і тераріумі. Як ви пам’ятаєте, дитина дуже любить спілкування з природою, тому ця поїздка залишила багато позитивних емоцій. 
 
Зараз Арінка відпочиває вдома і набирається сил на наступний курс лікування в міжнародній клініці в Трускавці, який запланований на 30 червня. А тим часом вона дякує всім вам, адже ви впродовж тривалого часу подаєте свою руку допомоги, підтримуєте словом і ділом. Разом ми здійснимо її мрію!