Новини

Анастасія Зіненко продовжує реабілітацію

2017 01 28 Переглядів: 995


 
Настуся Зіненко підросла і подорослішала. Намагається ходити, тримаючись за диван. Також навчилася грати в дитяче доміно, та ще й виграє! Малює різні карлюки, пустує з братами і робить невеличку шкоду. 
 
Цього тижня Насті будуть робити голкотерапію. Вона трішки переживає і боїться, бо терапія триватиме аж 10 днів, але ми знаємо, що наша дівчинка смілива, тому у неї все вийде! Вже у лютому Натусю чекає черговий курс реабілітації у Клініці відновного лікування, що у Трускавці, тому мусимо їй оплатити це, надзвичайно важливе для неї, лікування.
 
 
Нагадаємо, що Анастасія народилась недоношеною. У лікарні батьки дізнались про діагноз - вроджений менінгоенцефаліт. У семимісячному віці вага дитини була лише 5 кг. Вдома Настя не набирала вагу і постійно плакала. Зараз малечі 7 рочків, вона не може говорити і ходити.