Новини

Анастасія Зіненко пройшла ще один курс реабілітації

2016 04 13 Переглядів: 994


 
Ще один курс реабілітації у Міжнародній клініці відновного лікування за методом Козявкіна пройдено. Настуся Зіненко, як завжди, на своїх процедурах вела себе чемно і старанно виконувала всі вправи. Минув тиждень після реабілітації і результати лікування не стали довго чекати на себе – дитина краще стала триматися на ногах, довше може стояти у вертикалізаторі. 
 
Перебуваючи в Трускавці, Анастасійка також була на виступі дельфінів, на ляльковій виставі. Вона дуже раділа, що окрім лікування, отримала й багато позитивних емоцій. Раді повідомити, що завдяки вашій допомозі, у Настусі збільшуються шанси на те, що вона зможе ходити.
 
Наступна поїздка у Трускавець на лікування запланована на 27 червня.