Новини
Аліна Пристайко у реанімації - рецидив
2014 04 11 Переглядів: 1295

Аліна Пристайко, яку ми всі дружньо підтримували і таки витягли її з лікарняного ліжка знову повернулася в лікарню. Рік тому дівчинку виписали додому. Усе було добре, потреби навідуватися в лікарню, як вважала мама, не було. Аж поки Алінка не почала бути лінивою, сумною, в’ялою. Вона не хотіла гратися, почувала себе погано.
Коли піднялася в неї висока температура, мама з дитиною подалися до лікарні. Після здачі аналізів виявили дуже низький гемоглобін – у дівчинки рецидив. Стан з кожним днем погіршувався. Після двох тижнів перебування в обласній дитячій клінічній лікарні її перевели в реанімацію.
Аліночка дуже просила маму не залишати її наодинці з лікарями, хотіла додому, боялася медичних стін. Дякувати Богу, стан її покращився. Зараз потрібно здати численні аналізи в платній лабораторії. Грошей на що в мами немає. Всі ми дуже хвилюємося за дівчинку. Просимо її підтримати.
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
