Новини

В Долині відбувся благодіний концерт в підтримку Грабчука Тараса

2011 10 29 Переглядів: 1964


Чужої біди не буває - такий лейтмотив благодійної акції по збору коштів на лікування Тараса Грабчука, організованої учнівським та педагогічним колективом Долинського будинку дитячої та юнацької творчості. 28 жовтня 2011 року в просторій актовій залі будинку дитячої та юнацької творчості ніде було яблуку впасти: тут зібралися всі хто забажав долучитися до благодійної акції . Це учні молодших класів шкіл міста та Малотурянської ЗОШ, педагоги та батьки.

детальніше

“Хостінг Україна” - партнер БФ “Ти-АНГЕЛ”

2011 10 28 Переглядів: 2252


Ми раді коли до нашої діяльності долучаються нові люди, нові Компанії, які прагнуть допомагати дітям, що потребують підтримки суспільства. Цього тижня у почесному переліку наших партнерів появився лідер на ринку послуг хостинга та реєстрації доменних імен - Компанія "Хостінг Україна". Відтепер і надалі Компанія обслуговуватиме нашу Інтернет-сторінку, основний інформаційний ресурс БФ "Ти-АНГЕЛ". В світі інформаційних технологій надзвичайно важливою є безперебійна робота інформаційних порталів, а зокрема і інформаційних площадок організацій третього сектору.

детальніше

Грабчук Тарас - збір коштів продовжується

2011 10 28 Переглядів: 2237


Тарасик закінчив другий блок хіміотерапії в м.Нюрнберзі. Оскільки хлопчика турбували болі в ніжці і в тазових кісточках справа, йому зробили позапланове МРТ, обстеження крові і сечі. Результати цих обстежень вказують на те, що пухлина добре піддалась першій хімії і зменшилась в обсягах, як ми вже писали. Крім того аналізи крові і сечі показали також добрий результат – онкомаркери і гормони в сечі, які в серпні зашкалювали, зараз практично ввійшли в норму. Але не зважаючи на всі ці позитиви, Тарасика майже щовечора турбують болі в ніжці. Лікарі не можуть дати на це якихось пояснень.

детальніше

УРА! У нас випускник

2011 10 28 Переглядів: 1929


Хочемо, як найхудчіш поділитися радісною звісткою. Закінчив своє лікування один з найменших пацієнтів гематологічного віділення - Ростик Шкварок. Це велика і радісна подія для батьків хлопчика, лікарів та всього медичного персоналу, ну і звісно невичерпна радість для нас - волонтерів. Весь цей довгий час лікування Ростика кожен з нас переживав по різному. Були і злети, а інколи і падіння, радість і смуток, тривога і тимчасовий спокій. Але все це вже, дякувати Богу, позаду. Ми щиро радіємо успіхам цього чудового і веселого хлопчика. Бажаємо йому назавжди залишатися здоровим, радувати своїх батьків та рідних. Наша команда дякує всім, хто разом з нами проходив цей довготривалий і нелегкий шлях лікування. Вітаємо друзі - ми перемогли!

детальніше

Всі турботи відходять на другий план, коли в родину приходить рак

2011 10 25 Переглядів: 1717


Всі турботи відходять на другий план, коли в родину приходить рак. На Прикарпатті проживає 90 дітей з цим страшним діагнозом, як правило це малюки до 6-ти років. У 4-річного Святослава 8 місяців тому виявили гострий лімфобластомний лейкоз. Хлопчик вже лікувався у Києві, тепер проходить останні процедури хіміотерапії в обласній дитячій лікарні. Мама розказує найстрашніше уже позаду, дитина практично здорова. А починалося все зі звичайного занедужання. На поточній хіміотерапії в обласній дитячій лікарні знаходиться зараз 10 дітей. Ця процедура надзвичайно вартісна. Все залежить від складності хвороби, В окремих випадкам достатньо 40 тисяч гривень, в інших і 100 тисяч євро замало.

детальніше

Трішки новин з гематології

2011 10 25 Переглядів: 1679


Нещодавно на сайті появилась інформація про нових діток, які поступили у відділення гематології - Сашка та Олю. Діти починають інтенсивне лікування, яке триватиме багато довгих місяців. Маємо трішки інформації про діток, якою хочемо поділитися з Вами. Після встановлення діагнозу, Сем'юк Саша - щирий та привітний хлопчих з чарівною усмішкою на обличчі, розпочав лікування, під час якого хлопчик "переніс" стоматит, сильні болі живота, голови та рвоту. Потім Сашу почали зводити часті судоми, після чого хлопчик потрапив до реанімації. Після трьох днів перебування в реанімаційному відділенні його стан покращився, і Сашу знову перевели у відділення гематології для подальшого лікування.

детальніше

Організовано відпочинок для дітей-сиріт у Карпатах

2011 09 25 Переглядів: 2986


Закінчилось літо, а з ним відійшли у майбутнє спогади про відпустку, відпочинок на березі річки чи моря. А, у когось відпочинку, як такого зовсім і не було. Діти-сироти - категорія дітей, яка як правило літні канікули проводить у стінах притулку чи дитячого будинку. Гарна осіння погода дала нам можливість компенсувати прогаяне, і ми вирішили організувати дводенний табір для дітей-сиріт Івано-Франківського притулку та дітей із неповних та неблагополучних сімей Долинського району Івано-Франківської області. Відпочинок вдався на славу,рідко доводиться бачити так багато позитивних емоцій, усмішок у дітей над якими невдало пожартувала доля. Як все було, читайте далі...

детальніше

Життя маленького українця в Німецькій клініці

2011 09 23 Переглядів: 2075


Останні дні курсу Тарасик перестав жалітися на болі у спині і в ніжках, нормалізувалася температура, яка ще на початку лікування довший час трималася на рівні 39- 39,5С. Все це вселяє певний оптимізм та надію на те, що пухлина «правильно» відреагувала на «хімію», тобто почала зменшуватися. На нормальному рівні тримається температура і тепер, уже після завершення курсу хіміотерапії. Правда, Тарасика постійно тримають на антибіотиках. Надалі продовжують падати аналізи.

детальніше

Деляр Владислав. Фініш уже близько!

2011 09 23 Переглядів: 1863


Ось, уже восьмий місяць як триває лікування нашого позитивчика відділення - Деляр Владика. Зараз хлопчик проходить останній протокол, першу фазу якого - успішно закінчено, попереду ще два блоки лікування "цитозаром". Тішить нас те, що Владик помаленьку, але впевнено відходить від пройдених хіміотерапій. Стан дитини є задовільним, правда, Владиcлав є доволі кволим, але всі ми впевнені в тому, що коли хлопчина закінчить лікування, сили обов’язково повернуться до нього і він знову зможе ганяти м’яча у дворі зі своїми однолітками.

детальніше

День знань з усмішкою на вустах

2011 09 18 Переглядів: 3141


У кожного з нас, перше вересня асоціюється з великою кількістю квітів, білосніжних бантиків в дівчаток, першою вчителькою, шкільною лінійкою, веселим сміхом та галасом у шкільних коридорах! Ми і подумати не можемо, що десь там за стінами лікарняної палати є діти, які цей день невзмозі провести із своїми друзями, вчителькою, прослухати дзвін першого дзвоника, сісти за шкільну парту... А чи спадає нам, в цей святковий і радісний день, на думку, що дитячі будинки, притулки - переповнені дітками, яких нікому буде відвести на шкільну лінійку, купити букет квітів, піти в магазин вибрати перший щоденник, зошит, олівці, ручку, лінійку..... ?

детальніше

‹ First  < 90 91 92 93 94 >  Last ›
сторінка 92 з 95 сторінок