Новини

Жураковська Аріна - учасниця осіннього балу

2012 12 16 Переглядів: 7456


10 листопада в м. Івано-Франківськ відбувся осінній бал, що був організований Мальтійською службою допомоги. Як справжня принцеса Аріна Жураковська не могла його пропустити. Завдяки запрошенню, яке дівчинці подарувала знайома її мами, Аріночка весело та корисно провела час. Третього грудня, в обласній дитячій клінічній лікарні, Аріні проводили блокаду препаратом "Диспорт". Болючий укол вводили у праву ніжку, а вже 18 грудня дівчинка повинна буде пройти медичну комісію для переоформлення групи інвалідності. Дівчинку оглянули невропатолог, ортопед та окуліст. Зокрема, ортопед відмітив укорочення правих кінцівок і атрофію м'язів. Сумною новиною є і те, що у Аріни погіршився зір. Три дні, дівчинка була змушена проходити неприємні процедури, які полягали в закапуванні очей розчином атропіну.

детальніше

Гематокритну центрифугу вартістю 6 000 грн. передано в Долинську дитячу лікарню

2012 12 13 Переглядів: 1596


13.12.12 р. БФ "Ти-Ангел" передав лабораторне обладнання - гематокритну центрифугу ЦГ2-12 та капіляри до неї в лабораторію Долинської міської дитячої лікарні. Загальна вартість переданого обладнання становить 6 000 грн. Гематокритна центрифуга призначена для одночасного розділення проб аналізу крові в 24-х капілярах методом центрифугування, для наступного визначення гематокритного числа крові. Центрифуга придбана на прохання адміністрації лікарні. Її відсутність в лікувальному закладі не дозволяла проводити оперативні лабораторні дослідження крові з визначення гематокритного числа, що відтерміновувало встановлення діагнозу у дитини.

детальніше

Володик Олійник - завершився шостий блок хіміотерапії

2012 12 03 Переглядів: 2016


Хочемо поділитися гарними новинами про лікування мужнього, життєрадісного, красивого, надзвичайно позитивного і розумного хлопчика – Володимира Олійника, якому долею судилося пройти через неймовірно складні етапи боротьби зі страшною хворобою. Дивлячись в його щирі дитячі очі та в усміхнене обличчя, складно повірити, чи навіть уявити, які важкі випробування залишилися позаду і який далекий шлях до омріяної мети – до остаточної перемоги, до повного оздоровлення. Усією душею молимо Милосердного Бога за зцілення чотирирічного Володика. Вперше з початку хіміотерапії лікарі відпустили маленького Володика додому. Суботу і неділю він разом з мамою проведе в рідній квартирі, в Калуші.

детальніше

Іванка Кузан – в очікуванні результатів загального обстеження

2012 12 02 Переглядів: 2797


Дуже швидко промайнули півтора місяці, впродовж яких Іванка мала змогу насолоджуватися домашньою обстановкою, товариством рідних, близьких, друзів і сусідів в своєму рідному селі – Горохолино. Випробування, які випали на долю цієї дівчини, тільки підсилило вміння радіти звичайним життєвим обставинам, насолоджуватися навколишньою природою, родинним теплом домашньої оселі. Всім, чого так бракує маленьким пацієнтам онкогематологічного відділення. Позаду залишилися довгі місяці лікування хімічними препаратами, яке давалося Іванці дуже складно. Свого часу, через проблеми з нирками, лікування навіть довелося призупинити майже на півроку.

детальніше

Владислав Боднарук - перша частина протоколу позаду

2012 11 28 Переглядів: 2168


Минулий тиждень видався дуже складним для нашого маленького героя. Лікарі змушені були перевести Владиславчика в реанімаційне відділення - йому стало погано, спостерігалося сильне серцебиття. Але, дякувати Богові, пробув в реанімації Владиславчик недовго, всього один день. А на наступний, як тільки його перевели в палату, відразу почав усміхатися, захотів гратися і навіть виявив бажання поїсти. Лікується у відділенні Владиславчик з 1 жовтня. Скоро буде уже два місяці, як батьки почули страшний діагноз сина. За цей час хлопчик став справжнім улюбленцем медичного колективу. Владиславчик дуже любить усміхатися до всіх, хто приходять до нього в палату.

детальніше

Михайлику Клапчуку вже дев’ять

2012 11 26 Переглядів: 3020


19 листопада наш Михайлик святкував свій 9-й День народження! Чекав він його з великим нетерпінням. Хлопчик мріяв своє свято провести в сімейному колі, серед рідних та друзів, але так сталося, що Мишко був змушений покинути домівку та поїхати на двохтижневий курс лікування. І ось настав цей день. Зустрічав його наш Мишко при повному параді, і з хорошим настроєм! Хлопця вітали сусіди по палаті та медичні працівники. Подарунки Михайлик приймав з великою радістю та одразу ж оцінював їх! Найкращий подарунок для Михайлика – це книга, він дуже любить читати. Після Дня народження бібліотека маленького поціновувача літератури поповнилася ще трьома цікавими книжками.

детальніше

Юля, тебе нам не вистачатиме! Вічна пам’ять

2012 11 26 Переглядів: 4084


Сумна звістка залишила непоправимий слід у наших душах і серцях. Вчора ми втратили людину, яка була для нас надзвичайно дорогою, людину яку любили та з нетерпінням чекали у відділенні дитячої гематології міста Івано-Франківськ - Демянчук Юлію. Саме ця яскрава, добра та щира особистість вміла дарувати радість нашим дітям проводячи уроки арт-терапії. Юлі вдавалося втішати не тільки тяжко хворих дітей, але і їхніх батьків, роздавлених діагнозом своєї дитини. Юля - це яскравий промінчик сонця, який дарував тепло та радість у стінах гематології. Ми втратили колегу, яка із самого початку заснування БФ "Ти-Ангел" йшла з нами нога в ногу, допомагаючи онкохворим дітям.

детальніше

Анна Жмурій  - лікується, вчиться і мріє

2012 11 24 Переглядів: 2388


В четвер, 22 листопада, закінчилась друга фаза першого протоколу хіміотерапії в шестирічної пацієнтки онкогематологічного відділення Івано-Франківського дитячої клінічної лікарні - красивої, життєрадісної дівчинки Ані Жмурій. Вчора, коли Анічку відвідали волонтери БФ «Ти-Ангел», вона виглядала і почувалася дуже гарно, була активною, з радістю розповідала про свої досягнення в малюванні і читанні, знайомила із улюбленими ляльками, ділилася планами на майбутнє. Однак, завершення першого протоколу хіміотерапії далося нашій маленькій красуні не просто. В четвер Аня була в’ялою, жалілася на болі в ніжках, в неї сильно впали аналізи крові – низький гемоглобін, лейкоцити взагалі - 0,4.

детальніше

Владиславчик почуває себе задовільно

2012 11 15 Переглядів: 1508


Боднарук Владиславчик вже трішки призвичаївся до лікарняних буднів та проходить перший протокол лікування. Після четвертого блоку хіміотерапії у хлопчика почало випадати волоссячко, появився стоматит. "Деякі дні дитині було погано, була рвота впродовж декількох днів. Ми повторно відправили аналізи до Києва, звідки отримали оптимістичні аналізи, що нас дуже потішило" - розказує мама Владислава. Сьогодні Владик почуває себе задовільно, став більш активним та рухливішим, після стоматиту апетит у хлопчика покращився. Надіємось, що подальше лікування у Владика буде проходити успішно та невдовзі він забуде про цей страшний період свого життя.

детальніше

Володик завершив другий блок хіміотерапії

2012 11 15 Переглядів: 9539


З Божою допомогою Володик завершив другий блок хіміотерапії. Весь цей період інтенсивного лікування можна порівняти із жахливим сном. Володя важко переносив лікування, висока температура і безперервна блювота, відсутність апетиту та прикутість до ліжка супроводжували хлопчика весь цей час. Володя не проявляв ніякого бажання вставати з ліжка та гратися улюбленими іграшками. Батьки та медперсонал активно боролися з усіма цими негативними симптомами та всіляко намагалися емоційно підтримати Володика. Минулої середи хлопчик мав заступити на третій курс хіміотерапії, але у зв'язку із високою температурою та появою стоматиту прийшлося перенести лікування. Сьогодні аналізи пішли на покращення і вже завтра лікування відновлять.

детальніше

‹ First  < 83 84 85 86 87 >  Last ›
сторінка 85 з 95 сторінок