Новини
Гуменяк Павло – допоможемо розпочати лікування гепатиту С

2013 12 04 Переглядів: 1167
Стан Павлика, на жаль, не покращується. І хоча його виписали додому, періодично він навідується до лікарні. Хлопчик з мамою їхав до Києва на консультацію. Там повідомили, що операцію доведеться відкласти. Необхідно натомість почати лікування гепатиту С. Після курсу імуноглобулінів Павлику на деякий час стало краще. Проте зараз загальний стан організму погіршився. Дитині важко ходити, біль його сковує. У хлопчика знову почались кровотечі зі стопи. Артеріальний тиск то піднімається, то падає. Болять ноги і кишечник. Дитина приймає сильне знеболювальне, йому вводять ліки через крапельниці.
Олексій Долішній – від лікування болить все тіло

2013 12 03 Переглядів: 1079
На даний час Олексій психологічно почуває себе краще. А от фізично – дуже тяжко. У нього болить все тіло і ломить кістки. Йому важко ходити, хлопець геть втратив сили. Але він намагається бути оптимістом і вірити у краще. Лікування триває вже сьомий місяць. Весь цей час Олексій виконує всі настанови лікарів, веде активний спосіб життя, щоб забути про хворобу. Він хоче відновити походи в тренажерний зал, але поки займається спортом вдома. Залишилось ще 5 місяців лікування. Ми сподіваємося, що хвороба відступить назавжди. Дуже вдячні за підтримку всім небайдужим людям.
Звітуємося за листопад

2013 12 03 Переглядів: 962
Ось і минув ще один місяць нашої з вами співпраці. Дякуємо, що не полишаєте діток у важкий для них час. У листопаді на рахунок БФ «Ти-Ангел» надійшло 38 932,82 грн. Витратили ми значно більше - 74 063,71 грн. Пацієнти нуждались у нашій допомозі. Для дітей-сиріт Рогатинської школи-інтернат Фонд придбав вакцину Ваксігрип. Це для того, щоб уберегти їх від вірусного захворювання. Коштувала вона 6 830,01 грн. За 11 754,00 грн. ми оплатили курс процедур у Клініці відновного лікування в м. Трускавець для близнюків Гудзман. Також придбали ліки для Володимира Олійника за 4 775,00 грн. Ще кільком пацієнтам, які хворіють на гепатит, допомогли купити препарат «Пегінтрон».
Близнюки пройшли третій курс реабілітації

2013 12 02 Переглядів: 1640
Ігор та Максим Гудзмани пройшли третій курс інтенсивної реабілітації в Міжнародній клініці відновного лікування в м. Трускавець. Там на них чекав лікарський огляд, процедури ЛФК, рефлексотерапія, комплекс масажу, гімнастика, апітерапія та інші процедури. В результаті проведеного лікування в Ігорчика знизився м’язовий тонус в кінцівках, збільшився об’єм активних і пасивних рухів. Тепер він рівніше утримує спину при сидінні, стоянні та ході з підтримкою. Збільшився словниковий запас, виразніше вимовляє слова, швидше відповідає на запитання. Хлопчик став активнішим, уважнішим, витривалішим і більше цікавиться оточуючими.
Наталя Михальчук пройшла половину лікування

2013 11 30 Переглядів: 1159
У Наталі – свято. Уже минуло 6 місяців від початку її лікування. Дівчинка 24 тижні бореться з гепатитом С. Недавно вона отримала результати аналізів. Але, на жаль, не дуже втішні. Під час лікування Наталочка підхопила нові захворювання. Гепатит не піддається старанням маленької дівчинки. Та вона не падає духом, вірить, що все буде добре і відраховує кожен тиждень важкої боротьби. Залишилась рівно половина. Після введення Пегінтрону у Наталі піднімається температура, сильно болить голова, ломить суглоби, вона не може ходити. Дівчинка схудла, часто болить живіт.
Оксана Климович знову у лікарні

2013 11 30 Переглядів: 1174
Климович Оксана вже другий тиждень перебуває в онкогематології. Тут вона знову проходить опромінення. Після обстеження у Києві медики продовжили курс лікування. В Івано-Франківську дівчинці робили опромінення без лінійного прискорення, а цього, як зазначили, недостатньо. Оксанка вже пройшла 28 процедур, а треба – 58. Другу частину вона переносить набагато важче. В перші дні прийому її дуже болів шлунок. Організм не сприймав їжу, були постійні рвоти. Лікар навіть призначив крапельниці. Дівчина перебуватиме у лікарні ще два тижні.
Віталій Бондар – лікування триває, а у мами немає грошей
2013 11 27 Переглядів: 1193
Минає п’ятий місяць з того часу, як Віталік розпочав лікування гепатиту В. Він щоденно приймає таблетки «Віреад», а також один раз на тиждень – укол «Пегінтрону», після якого почуває себе дуже погано. У нього з'являється висока температура, паморочиться в голові і через це він не може піднятися з ліжка. Але хлопець мужньо тримається, бо дуже хоче одужати. Через місяць Віталік буде здавати планові аналізи. Надіємося, що результати будуть кращими, ніж попередні. Через хворобу Віталій навчається вдома, але, незважаючи на це, продовжує спілкуватися з однокласниками. Ходить до церкви і просить у Бога здоров'я.
Марія Куничак закінчує основне лікування

2013 11 27 Переглядів: 5939
Марічка Куничак уже пройшла 6 блоків хіміотерапії. Останні два прийоми хімії не відзначилися болем і поганим самопочуттям. Вона їх перенесла добре. Комп’ютерна томографія показала, що пухлина зменшилася вдвічі, тобто зараз вона всього 3 сантиметри. Скоро її відпустять додому. Дівчині ще залишається пройти опромінення і здолати гепатит С, тож вона кожного тижня приїжджатиме до лікарні. За весь час лікування Марічка була вдома всього два рази. Недавно вона знову побувала в селі, коли святкувала свій день народження – 23 жовтня. Тож від щирого серця вітаємо дівчину з п’ятнадцятиріччям, бажаємо міцного здоров'я і більше ніколи не хворіти.
У відділенні онокогематології з’явилася казкова ігрова кімната

2013 11 25 Переглядів: 2494
В онкогематології Івано-Франківської обласної дитячої лікарні тепер стало ще тепліше й затишніше. Тут оновили дитячу ігрову кімнату, яка знаходиться одразу при вході у відділення. В неділю команда БФ «Ти-Ангел» урочисто відкрила це кольорове приміщення. До цього часу кімната була сірою, буденною і нудною. За ініціативи волонтерів фонду, а особливо Юлії Ляхович, яка твердо вирішила бодай якось її прикрасити, почалися «ремонтні» роботи. Студенти Прикарпатського університету ім. В. Стефаника, а також художнього училища №3 протягом тижня перетворювали бліді стіни ігрової кімнати на казку.
Полімерна глина у руках малих умільців

2013 11 24 Переглядів: 1360
Хочемо розповісти Вам про цікаве арт-терапевтичне заняття, яке цього разу проводила студентка факультету іноземних мов Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника - Марущенко Віка. Глинотерапія, як вважають психологи, є однією з проективних методик, що допомагають актуалізувати на символічному рівні динаміку внутрішнього світу дитини, передати її характер та емоції. Діти, беручи глину в руки, рвуть її, мнуть, розтирають, котять по поверхні і таким чином вивільняють свої емоції.
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
