News

УРА! У нас випускник

2011 10 28 Views: 1929


 

Хочемо, як найхудчіш поділитися радісною звісткою. Закінчив своє лікування один з найменших пацієнтів гематологічного віділення - Ростик Шкварок. Це велика і радісна подія для батьків хлопчика, лікарів та всього медичного персоналу, ну і звісно невичерпна радість для нас - волонтерів. Весь цей довгий час лікування Ростика кожен з нас переживав по різному. Були і злети, а інколи і падіння, радість і смуток, тривога і тимчасовий спокій. Але все це вже, дякувати Богу, позаду.

 

 

Ми щиро радіємо успіхам цього чудового і веселого хлопчика. Бажаємо йому назавжди залишатися здоровим, радувати своїх батьків та рідних. Наша команда дякує всім, хто разом з нами проходив цей довготривалий і нелегкий шлях лікування. Вітаємо друзі - ми перемогли!



Наводимо лист мами Ростика, який надійшов на адресу БФ "Ти-АНГЕЛ".



Доброго дня, дорогі друзі, добродії! Хочу подякувати Вам і всім хто нам допомагав у наші тяжкі дні лікування. Бажаю  Вам здоров"я, і нехай Бог Вас береже та допомагає у Вашій добрій справі.

 

Ми закінчили стаціонарний курс лікування, і зараз на підтримуючій хіміотерапії. Ростик почувається добре, дякувати Богу, помаленьку відходить від інтенсивного лікування, стає  здоровішим хлопчиком. Уже потрішки починає відростати волоссячко і  виросли війки! Він виріс, але не дуже набирає вагу, бо все таки погано їсть. Зараз Ростик наздоганяє те, що втратив під час лікування - постійно хоче гуляти,гратись з дітьми.

 

 

Дякую всім, хто нас  підтримував у дуже тяжкі часи для нас. Хай Вас Бог оберігає і благословляє!  Нехай нікому не доводиться пройти такою стежиною, якою довелось пройти нам з Ростиком!

З повагою, Зор'яна Шкварок